Значення амінокислот

Біологічно активна добавка «XR47PLUS» ефективно бореться з природним старінням людини завдяки своєму унікальному складу. Вона поєднує в собі все необхідне для стимуляції гормону росту в плазмі крові.
На цій сторінці ми детально розглянемо всі компоненти препарату, їх переваги, а також дізнаємося думку доктора Томаса Шпюлера про його дії і користь.

L-Глутамін

Людське тіло складається з великої кількості білків, яке з плином життя значно скорочується. Те ж саме стосується рівня утворення гормонів, що призводить до погіршення виконання організмом різних функцій.

Глутамін - один з найважливіших елементів білкової системи, що самостійно виробляється клітинами м'язової тканини.  З віком люди починають втрачати близько 3 кг м'язової маси кожного десятиліття, до складу яких входить ця речовина.

Глутамін забезпечує надходження цукру в кров, допомагає виконувати різні функції організму і є основним компонентом колагену. В основному він грає роль «біологічного воїна», який веде боротьбу зі шкідливими бактеріями та безперервно знешкоджує їх. Редукований глутатіон здатний передавати електрони активним формам кисню, таким чином здійснюючи процес деактивації. Також в ньому проходить формування цистеїну.

Глутатіон, як правило, з'являється в здорових клітинах і повністю відсутній в ракових через переважно кислотне середовище. Крім вищеописаних функцій, він є головним джерелом насичення клітин кишечника. Їх зміцнення і запобігання появи ефекту «дірявого» кишечника (перехід бактерій, що  в ньому містяться, в іншу частину організму, болі в животі, запалення і алергічні реакції) повністю залежить від наявності глутатіону.

Завдяки кільком дослідженням і спеціальному мета-аналізу було доведено, що вживання добавки з незначним вмістом глутаміну здатне зменшити кількість пошкоджень слизової оболонки і запобігти їх виникненню.

Гліцин

Назва цієї речовини походить від грецького слова «гліко», що перекладається як «солодкий». Гліцин являє собою найменшу амінокислоту і входить в категорію найбільш ранніх білкових компонентів. Мініатюрні розміри допомагають йому вбудовуватися в білок за  обмежених умов і впливати на його вторинну структуру.

Більше 30% людського організму припадає саме на гліцин. Він сприяє здійсненню багатьох важливих функцій м'язових і сполучних тканин, а також відіграє важливу роль в перетворенні тріпелхелікса (потрійної спіральної структури колагену).

Також діяльність гліцину має велике значення для нервової системи. Він надає заспокійливу і стимулюючу дію, допомагає нормалізувати мозкову активність.

L-Аргінін

Назва аргініну утворена від грецького слова «аргентум», що знайоме нам ще зі шкільних уроків хімії і перекладається як «срібло». Спочатку ця речовина була виділена у вигляді срібної солі, що повністю виправдовує її ім'я.

Аргінін належить до так званих «напівзамінних» амінокислот, тобто тих, що не до кінця виробляються організмом. Її кількість слід поповнювати прийомом ззовні. До складу аргініну входить найбільша кількість азоту в порівнянні з іншими амінокислотами, які беруть участь в утворенні білків, а тому ця речовина відіграє важливу роль у формуванні:

• м'язів;

• тканин;

• органів.

Він, як і глутамін, має велике значення для колагену, будучи його головними компонентами, зміцнює сполучні тканини. Обидві амінокислоти ідеально взаємодіють одна з одною.

Крім того, монооксид азоту, необхідний для нормального кровообігу і діяльності серця, виділяється саме аргініном. Ця речовина являє собою газ, що складається з двох атомів і сприяє розширенню артерій для поліпшення кровотоку.

Черговим доказом його важливості є передсмертні записи Альфреда Нобеля. Вчений згадував, що хімічні сполуки азоту, які призначаються йому лікарями, він вивчав все життя. Новітні дослідження, мета-аналізи і перевірки доводять активний вплив L-аргініну на здорову людину, а також на тих, що страждають:

• атеросклерозом;

• ендотеліальною дисфункцією;

• підвищеним кров'яним тиском.

Лікарі рекомендують приймати аргінін з їжею для запобігання порушення обміну речовин, яке є причиною захворювань серцево-судинної системи.

L-Лізин

Ще однією незамінною харчовою амінокислотою є лізин. У чистому вигляді він міститься в злаках, але його кількості недостатньо для покриття добової норми.  Численні перевірки показали, що здорова доросла людина щодня потребує 8-45 мг цієї амінокислоти на кілограм маси тіла.

Оскільки чистий лізин «L-форми» важко зустріти, особливо в період вікової зміни організму (речовина починає набувати «D-форму» і стає марною), вельми доцільно додавати його в препарат, який сприяє тривалому збереженню молодості.

Думка доктора Томаса Шпюлера, лікаря-терапевта (терапія внутрішніх хвороб) про біологічну активну добавку XR47Plus.  Вступ.

Численні дослідження і перевірки довели, що центральна роль в обміні речовин людського організму відводиться гормону росту. Його вплив поширюється на:

 • співвідношення маси і жиру;

 • підвищення еластичності шкіри;

 • прискорення росту волосся;

 • аеробну і анаеробну кисневу ємність клітин м'язової тканини.

Також гормон росту відповідає за процеси регенерації в організмі. Завдяки його достатній кількості синці, садна, дрібні рани і подряпини заживають набагато швидше, ніж за його нестачею. Таку ж він грає велику роль в підтримці емоційної рівноваги і рівня лібідо.

Як правило, людський організм перестає виробляти гормон росту у віці від 25 до 35 років, тому варто приділити особливу увагу його прийому в оптимальних кількостях, щоб уникнути небажаних ефектів.

Опис препарату

«XR47PLUS» - препарат, що включає в себе L-глутамін, гліцин, L-аргінін і L-лізин. Унікальний склад дозволяє йому стимулювати гормон росту і протистояти природному зношуванню організму.

Добавка виготовляється виключно з натуральних компонентів, які можна зустріти в продуктах харчування. Вона не викликає побічного ефекту завдяки правильно розрахованим обсягами речовин і їх нормалізованому співвідношенню.

«XR47PLUS» слід приймати щодня за 30 хвилин до їжі. Обов'язково на голодний шлунок.

 

Звіт про отриманий досвід використання «XR47PLUS»

«Я веду власну терапевтичну практику в Швейцарії, місті Цюріх. Під час своєї діяльності і виключно в її рамках я застосовував препарат «XR47PLUS» для лікування абсолютно різних пацієнтів. Спільним був лише вік - я не давав настойку людям молодше 25 років.  Також я виключив «XR47PLUS» зі списку ліків, призначених для тих, хто страждає від важких, гострих захворювань.

Призначення препарату мало ще одну мету – регулювання ваги. Також він може бути допоміжним засобом для спортсменів-професіоналів, використовуватися для підтримки потрібного співвідношення м'язової і жирової мас. Крім того, «XR47PLUS» застосовувався для лікування еректильної дисфункції. Протягом періоду прийому добавки побічні ефекти не спостерігалися.

Незабаром у пацієнтів спостерігалися:

 • підйом загального самопочуття;

 • поліпшення концентрації;

 • відновлення стабільності нервової системи;

 • поліпшення сну;

 • невелике збільшення м'язової маси;

 • поліпшення стану шкіри;

 • поліпшення еректильної дисфункції.

Підводячи підсумки, я можу з упевненістю заявити, що «XR47PLUS» - абсолютно безпечний препарат, який має широкий спектр застосування. Рекомендую його людям, що страждають від хронічної втоми і швидкої стомлюваності, які приймають активну участь у спортивних змаганнях і тренуваннях на витривалість, а також тим, що бажають отримати корисний засіб для підтримки хорошого стану шкіри».