Про компанію

        Компанія «СТБ УнтернемунгенГмбХ», що розташована на території Швейцарії, займається активною боротьбою з природним старінням людського організму. Ми виготовляємо та продаємо високоякісні препарати, в число яких входить продукт ХR47Plus.

        ХR47Plus – оптимізована біологічно активна добавка, що виготовлена на основі амінокислот та уповільнює процес старіння. Професор і двічі доктор наук Йоханнес Хубер, який виступає в ролі наукового консультанта, описав структуру і принцип дії добавки наступним чином: «До складу ХR47Plus входять з'єднання гліцину, L-глутаміну, L-аргініну і L-лізину, завдяки чому препарат є єдиними відомим наразі носієм молекулярної структури, що має нанорозміри та відрізняється високим рівнем проникності мембрани. Його унікальний склад сприятливо впливає на людський організм і уповільнює його старіння, забезпечуючи оптимальне надходження амінокислот до клітини».

        Для виробництва продукту ми співпрацюємо з фармакологічною компанією, яка займається виготовленням ХR47Plus на замовлення «СТБ УнтернемунгенГмбХ» в спеціально відведених для цього лабораторіях. Ми суворо дотримуємося медичних стандартів якості, прийнятих в Швейцарії, і випускаємо виключно ефективні препарати, які здатні продовжити молодість організму.

Отримати консультацію спеціаліста
Відправити заявку